Blog bejvalé majitelky:Here(PrInCeSs AvRiL) !
Životopis -Ewa Farná

16. června 2008 v 15:22

Ewa Farna

1.2.2007 19:45 | veruska523
Ve studiu nastal historický okamžik: Liborovým hostem byl poprvé někdo, kdo nezažil Československo. Doslova nezažil, protože Ewa se narodila v roce 1993.
Její "w" ve jménu napovídá, že nejde o Češku. Ewa je Polka, narozená a žijící ve Slezsku, kde je polská menšina. Česky umí samozřejmě dokonale, jak je slyšet v rádiích, kde se úspěšně ubytoval její hit s pochybovačnou otázkou v názvu: "Měl's mě vůbec rád?" Zabodoval i hitparádě t-music - jako novinka skočil hned na třetí místo.
Libor se Ewy ptal za všechny ty, kteří nechápou, jak třináctiletá školačka dokáže najednou prorazit na výsluní, o kterém si nechává mnoho dětí, ale i ostřílených dospělých jen zdát. "Byla jsem na jedné soutěži. Tam si mě všimnul producent a nabídl mi spolupráci. Díky tomu jsem se dostala do studia a pak jsem dostala super písničku." Co to vlastně znamená "dostat písničku"? Ewa zdůraznila, že je to originál, který byl vybraný z celosvětové databáze. Tak tak to dnes chodí. Nejde se za skladatelem, ale navštíví se patřičná databáze budoucích hitů...Ta osudová soutěž stojící na startu Ewiny kariéry byl polský dětský festival v Havířově. Jaké pocity měla, když slyšela svůj song poprvé v rádiu? "Hrdost a radost," usmála se.
Ewa chodí do 8. třídy polské základní školy. Popularita naštěstí neovlivnila vztah jejích spolužáků k ní: "Chovají se ke mně stejně. Nechci, aby mě brali jinak," říká mladá zpěvačka. Se závistí se nesetkala. To tedy měla dost štěstí.
Zpívala ráda, ale po narvaných sálech šílících fanoušků skandujících její jméno netoužila. Ráda taky lyžuje, ale zpívání ji baví momentálně víc. Libor poznamenal, že je to logické, když ještě nenapadl sníh. "Jak to ale s tebou bude v zimě?" zeptal se. Ewa se sympaticky usmála a řekla, že lyžování jí zase tak moc vlastně nejde. Nejmladší česká zpěvačka se tedy zatím nechystá na lažařské závody, ale na svou desku.Datum narození:12.08.1993Místo narození:Třinec, Česká republika Znamení: Lev
ŽIVOTOPIS : Ewa Farná, je teprve 13-tiletá nadějná zpěvačka. Jejím největším prozatimním úspěchem bylo že se zúčastnila a následně i vyhrála polskou televizní soutěž "Šance na úspěch". Ewa má jasno, rozhodně chce být originální, nechce nikoho kopírovat a nesnáší playback!Chce zpívat naživo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kylianka kylianka | E-mail | 21. června 2008 v 7:20 | Reagovat

ahoj evo maš hezekj blog ale dos dobrej to mi věř tak ahoj

2 Vanessa-správce blogu Vanessa-správce blogu | 23. října 2008 v 19:55 | Reagovat

Děkuji vám za všechny komentáře určitě sem něco přidám stačí napsat na email eva.hernova@seznam.cz co chcete abych přidala a máte to tady!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.