Blog bejvalé majitelky:Here(PrInCeSs AvRiL) !
vojty zivotopis

25. června 2008 v 18:32
Vojta Kotek

Vojtěch Kotek se narodil v roce 1988 v Praze v divadelní rodině. Jeho otec hraje v divadle Járy Cimrmana a matka vystudovala produkci na DAMU. V současné době navštěvuje šestileté dvojjazyčné gymnázium v Praze. Po gymnáziu by se chtěl věnovat filmové režii.

Vojta - cena>

Dětský NEOS INVEST CUP: Vojta Kotek (vlevo) taky zahrál Hole in One

Od osmi let se věnuje dabingu. Známý je především jako český hlas čaroděje Harryho Pottera, ale také můžete jeho hlas slyšet na několika nahrávkách Spejbla a Hurvínka.

Za sebou má i divadelní zkušenosti, ve Stavovském divadle účinkoval v představení Mistr a Markétka, v Národním divadle se objevil ve hře Maryša a v divadle Globe v dramatu Richard III. Hlavní roli si zahrál ve filmu režiséra Ivana Pokorného Únos domů, účinkoval i v několika televizních filmech, např. Tuláci v režii Víta Olmera, kde měl též hlavní roli, menší role ztvárnil v TV inscenacích Smrt pedofila, Josef a Li a I ve smrti sami

Snowboarďáci>

Fotka z filmu Snowboarďáci

Patří k mladým českým talentům. Mohli jste ho vidět např. ve filmech a inscenacích: Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly a nebo např v současně vysílaném seriálu na Tv Nova - Pojišťovna štěstí.

Příležitost v celovečerním hraném filmu mu přinesl film Únos domů režiséra Ivana Pokorného. Má za sebou divadelní a dabingovou zkušenost.

V listopadu bude mít také premiéru film Snowboarďáci, ve kterém si Vojta zahrál jednu z hlavních rolí - Rendyho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanessa-správce blogu Vanessa-správce blogu | 23. října 2008 v 19:50 | Reagovat

Děkuji vám za všechny komentáře určitě sem něco přidám stačí napsat na email eva.hernova@seznam.cz co chcete abych přidala a máte to tady!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.